עיצוב אלבום חתונה

האיחוד בין בני זוג הוא תמיד איחוד קדוש כי אהבה היא תמיד דבר קדוש וטהור, בין הדברים היחידים שלא נגועים בבצע כסף ואינטרסים (אהבה אמיתית כמובן). באותה אווירה של קדושה וטוהר נצבעות תמיד חתונות. לא משנה מי בחיר ליבכם ואיזה טקס חתונה אתם בוחרים האיחוד של זוגות לפני חברים, משפחה ובעיקר האחד והשני תמיד מרגש ושמח. אל כל השמחה הזאת אפשר לחזור בנוסטלגיה לא רק בעזרת הזיכרון אלא גם בעזרת עזרי הזיכרון ואם לדייק – בעזרת אלבום החתונה.

אלבומי חתונה, בניגוד לאלבומים אחרים שיושבים ומעלים אבק בבית, הם אלבומים שלא רק הזוג הנשוי מוציא לדפדף בהם אלא גם ההורים, החברים וכמובן הילדים, הנכדים ואפילו הנינים. בעידן שלנו, יש לציין, שגם מי שיש לו אלבום פיזי לרוב המוחלט של האנשים יש גם אלבום וירטואלי. האלבום יכול להיות בפייסבוק שלכם (בשביל שכולם יוכלו לתייג את עצמם), יכול להיות באפליקציית עיצוב מצגות בכלל או אפליקציית עיצוב אלבומי חתונה בפרט (ויש לא מעט כאלה) ויכול להיות באתר. יש חברות צילום וצלמים פרטיים אשר מציעים אלבום דיגיטאלי מעוצב כחלק מהשירות ויש מי שאף הולך "צעד אחד קדימה" ובונה אתר שלם שהוא אלבום החתונה.

מי שרוצה לבחור בשיטת "עשה זאת בעצמך" יכול לעשות זאת בעזרת לימודי עיצוב גרפי. הלימודים כמובן ישמשו אתכם לא רק לטובת עיצוב אלבום חתונה אולם היכולת לעצב אותו בעצמכם היא ללא ספק יתרון ובעיקר חוויה. העובדה שאתם יכולים במו ידיכם להנציח את הרגעים המאושרים בחייכם ולבחור אישית איך הם ייזכרו לדורות הוא לא עניין של מה בכך. בנוסף, בניגוד לאלבומים פיזיים שיכולים חלילה להעלם בצורה כזאת או אחרת נראה שהאינטרנט לא ייעלם לעולם. כמו כן לימודי עיצוב גרפי יאפשרו לכם לחזור ולשנות את האלבומים שלכם – להוסיף לכם תמונות של המשפחה המתרחבת, אירועים משפחתיים וזוגיים ועוד. כך תוכלו כל פעם לחדש את מאגר הזיכרון המשפחתי בהתאם לחזון העיצובי שלכם ולא ע"פ חזון של אתר, אפליקציה או איש מקצוע.

מי שאינו אוהב ואינו מתעניין בתחום העיצוב הגרפי כנראה לא ימצא את עצמו בקורס עיצוב רק בשביל עיצוב אלבום חתונה אולם מי שכבר שנים חולם על האפשרות של לימודי עיצוב גרפי יכול להשתמש בחתונה הקרבה כ"תירוץ" מושלם ללכת ללמוד. הלימודים כמובן יוכלו לשמש אתכם, אם תרצו, לטובת עיצוב אלבום חתונה גם לאנשים אחרים. כך לדוגמא אם חברים טובים מתחתנים תוכלו להתנדב לעצב להם אלבום. בנוסף, מי שמתעניין בצילום אירועים, כדאי לו שילמד עיצוב גרפי ויתמקד בעיצוב אלבומי חתונה שכן בישראל בתחום האירועים החתונות הן שליט בלתי מבוטל.

מי שמעוניין להתעמק בתחום ישמח לדעתך כי יש שלל מוסדות אשר מציעים לימודי תעודה בעיצוב גרפי. בנוסף, יש גם תארים אשר משלבים עיצוב גרפי כחלק מהסיליבוס כך לדוגמא תארים בעיצוב, תארים מעשיים בתקשורת, תארים בתקשורת חזותית ועוד.

מרחבי הרשת:
שי פניני באתר Pinterest
עו"ד שי פניני
שי פניני – משרד עורכי דין