לוח שנה מעוצב כמוצר פרסום

כאשר אתם בוחרים לפרסם את המוצר או את החברה שלכם, עומדות בפניכם אופציות רבות. אחת מהן היא לעצב לוח שנה כמוצר פרסום לכל דבר.  בלוח השנה תוכלו לכלול את הלוגו של החברה שלכם, פירוט של המוצר אותו אתם רוצים לקדם ולשווק וכמובן לספק ללקוח הפוטנציאלי מידע לגבי יצירת קשר לצורך בירור פרטים נוספים או רכישה. לוח שנה הוא אמנם פריט קטן ולכאורה לא משמעותי, אך יש לו יתרונות רבים שיכולים לבוא לעזרתכם לצורך פרסום ושיווק.

יתרונות של לוח שנה כפריט פרסום

חשיפה גדולה – לוח שנה הוא פריט שנמצא בכל בית ובכל בית עסק ומדי יום כל העיניים נשואות אל לוח השנה. לוח שנה מבטיח חשיפה גדולה למוצר או ללוגו שלכם לא רק בסמוך למועד הפרסום אלא בכל חודשי השנה, בכל יום ויום.  ניתן לחלק את לוח השנה בחינם ולהבטיח חשיפה גדולה מאוד למוצר שלכם בקרב לקוחות פוטנציאליים.

מחיר משתלם – ניתן לעצב לוח שנה ברמה מקצועית במחיר משתלם מאוד. יש אנשים שמבזבזים סכומי ענק על שלטי חוצות ומודעות, על פרסום במדיה ובעוד מקומות. אך דווקא בחירה בפריט פשוט, יומיומי וזול, היא בחירה שיכולה להניב עבורכם את התוצאות הטובות ביותר.

מהירות וקלות–  ניתן לעצב לוח שנה מקצועי שמשלב בו את התוכן שאותו אתם מעוניינים לעצב תוך זמן קצר ביותר. ניתן לעצב את היומן בכוחות עצמכם או להיעזר בכישרונותיהם של מעצבים מקצועיים על מנת שיעצבו את לוח השנה בצורה הטובה ביותר והכי מושכת את העין. לאחר מכן תוכלו להפיץ את לוח השנה שלכם בקרב לקוחות פוטנציאליים ולהבטיח פרסום יעיל למוצר שלכם.

איך תהפכו את לוח השנה למותג פרסומי?

את גודל לוח השנה המתאים לכם ואת הדפוס של טבלת הימים בה אתם מעוניינים. לאחר שבחרתם את השלד, הגיע הזמן לעצב את לוח השנה שלכם. בתוך העיצוב תוסיפו את התכנים אותם אתם מעוניינים לפרסם, תמונות, כתובות, לוגו וכדומה. השלב הסופי של התהליך הוא הדפסת היומנים בכמות הנדרשת לכם.