אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי זהו אלבום המורכב מתמונות מודפסות באיכות גבוהה על גבי דפים עבים במיוחד הנשמרים לאורך הרבה זמן , ובטח בלי כיסים . השיטה שבה נוצר אלבום דיגיטלי היא בעיקר הגרפיקה והעיצוב שנעשה ותוכנן לפני הדפסת התמונות בדפוס דיגיטלי לתוך אותו אלבום תוך כדי שימוש בתוכנת גרפיקה מיוחדת שתשלב תמונות ביחד ותמונות רצויות לפי בקשה הלקוח ותעצב אותןבצורה מיוחדת שתישמר כתזכורת ייחודית, יוקרתית ומיוחדת לכל החיים.

כיום אלבום דיגיטלי הוא האופנה שמשמת צלמים מודרניים ועכשוויים אשר שיטת העיצוב לאלבום דורשת יצירתיות , עבודה בתוכנות עיצוב וגרפיקה מיוחדות, ובטח חדשנות ברעיונות של העיצוב וכו'… לכן כל כלה או חתן שישכרו צלם הם ישאלו אם הוא מעצב אלבום דיגיטלי ולרוב התשובה היא כן מאחר ורוב הצלמים התחילו להיות מודעים לעובדה שאלבום דיגיטלי הוא הכלי המפואר שיכול להגשים כל חלום של כלה או חתן להשיג תמונות ותזכורות מיוחדות מהחתונה שלהם , שתישאר לכל החיים, איכותית ומיוחדת ביותר. מה שמיוחד באלבום הדיגיטלי מאלבום רגיל של כיסים זה שאפשר להכניס לאותו אלבום המון תמונות , כמה שאפשר, בעיצוב מיוחד ושונה מהאלבום הודם מאחר שהוא יכול להכיל תוך דף אחד לפעמים יותר מעשרים תמונות מעוצבות ביחד על גבי דף איכותי , ואם הצלם מיומן ויצירתי התמונות בתוך כל דף ישקפו את האווירה שהיתה בתוך האירוע שצולם.

התמונות המצולמות בכל אירוע על מנת לייצר אלבום דיגיטלי מצולמות באמצעות מצלמות דיגיטליות שמודפסות על גבי נייר הצילום האיכותי באמצעות תהליך כימי מיוחד המייצר תמונה נקייה ואיכותית יותר מאשר בהדפסת דיו או לייזר. אלבומים דיגיטליים יכולים להיות בגדלים שונים יש את הגדולים, הבינוני, והקטן שבדרך כלל מעוצב להורי החתן והכלה בחתונה, לימי הולדת, או לכל אירוע קטן .

צלמים רבים מנסים לעצב אלבומי אירועים דיגיטליים אך לא כולם מקצועיים , יש אלבומים דיגיטליים מקצועיים ואלבומים דיגיטליים שיכולים לקרוא להם חובבנים , ואיך אתם יכולים לזהות אלבום דיגיטלי מקצועי ואיכותי שיישמר לאורך המון זמן עם איכות תמונה מעולה, מהאלבום החובבני? ישנם כמה תכונות חשובות לאלבום המקצועי שלא נמצאות באלבום החובבני כמו:

  • העיצוב של האלבום הדיגיטלי הינו מתבצע ע"י מעצב גרפי , העיצובים באלבום המקצועי ייראו אחרת והאיכות של התמונה נראית ממש טובה ומעולה, אל באלבום החובבני אתם תוכלו לזהות שהתמונות מעוצבות או בכלל שמים אותם בצורות שונות אך לא מעוצבות , סתם שמים אותם בלי שום רקעים או עיצובי דף.
  • בדרך כלל האלבום המקצועי גדול יותר מהאלבום החובבני על מנת שיספיק להכיל את התמונות והעיצובים שצריכים להיכנס שם, אלבום חובבני לפעמים קטן מאחר שאין צורך בעיצוב אלא בהדפסת התמונות שצורות שונות…
  • התמונות באלבום החובבני לרוב מודפסות בשיטת הלייזר , אך המקצועי מודפס באמצעות תהליך כימי יעיל ומיוחד ביותר. והתמונות של האלבום המקצועי מצופות ע"י ציפוי של UV שמגן על העמודים משחיקה טבעית ומספק לדפים עמידות בלחות.
  • ובטח האלבום המקצועי הוא עבה יותר מהאלבום החובבני … וזה נותן מראה יוקרתי יותר ומפואר… יש עוד הרבה תכונות מיוחדות לאלבומים דיגיטליים מקצועיים , המיוצרים ע"י גרפיקאיים ומקומות מתמחים …

לכן חשוב לזכור שכיום התחרויות מאד גדולות בשוק של הצלמים אך מה שכן הוא לדעת מי באמת מייצר אלבום מקצועי מביניהם כדי שלא תתחרטו אחרי כמה שנים כשהאלבום יישחק או ייקרע טבעית… אז עדיף לפני שתזמינו שירות כזה לוודא שהאלבום יהיה באיכות הטובה והוא באמת מקצועי .

.אלבום דיגיטלי זה בעצם אלבום שהוכן במחשב בעזרת תוכנה לעיצוב כמו פוטושופ או תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי כל שהיא.
האלבום מעוצב בעיצוב אישי שלכם . מציג תמונות שמודפסות ישר על הדף לא כמו באלבום כיס של פעם.

שלחו פרטים לקבל הצעת מחיר לעיצוב לאלבום דיגיטלי אישי

אתרים מומלצים : פולדרים | תיקון אייפון | קידום אתרים באינטרנט